• Köyceğiz MUĞLA
Lazer Epilasyon

Köyceğiz Tekne Turları

Bir Tekne turu düşünün alabildiğine masmavi suların içinde süzüle süzüle Köyceğiz Gölünün tüm güzelliklerini size doyasıya yaşatıyor. 

     Tekneden inmek istemeyeceksiniz, gözlerinizi kapatıp dinlenmek bile istemeyeceğiniz  muazzam doğanın yeşil ve mavi tonlarının içinde kendinizi kaybedeceksiniz. Cennetten bir parça diyeceksiniz; işte bu yüzden Köyceğiz'in adının başına CENNET kelimesi eklenmiştir, bunu yerel halk bile bu şekilde telaffuz eder. Tekne turu keyfiniz sürerken, kaptan ve yardımcıları size keyifli müzikler eşliğinde çeşitli ikramlarda bulunurlar.

 

 

2 saat  süren gezi  yeşilin envayi çeşidini aynı anda görebileceğiniz Dalyan Kanalından geçerken sol tarafınız nezih sahil kasabası DALYAN, hemen sağ tarafınızda görkemli KRAL MEZARLIKLARINI görebileceksiniz.  Muhteşem sazlıkların aralarında süzülerek İZTUZU Plajına vardığınızda sakın şaşırmayın, kendinizi ıssız bir adada gibi zannedebilirsiniz, çünkü etrafta hiç bir yapılaşma göremeyeceksiniz. Çevre Korumanın himayesinde olan bu plaj, size incecik kumlarda güneşlenmek ve berrak sularda yüzmenin keyfini doyasıya yaşatacak. Gördüğünüzde hak vereceksiniz.  Bir süre sonra sizi tekye çağıracaklar ve Kaptan ve yardımcılarının  hazırladığı ızgara balıkları afiyetle mideye indireceksiniz. 

 

 

Biraz daha deniz, güneş ve kum dedikten sonra yola koyulma vakti gelecek ve unutmamanız için yeniden aynı güzellikleri göre göre dönüş yoluna koyulacaksınız. Yolda Sultaniye Kaplıcalarına uğrayacak, Kleopatra’nın güzellik iksiri olan Kükürtlü Çamur Banyolarında Çamura bulanarak hem güzelleşecek hemde çok eğleneceksiniz. 

Biraz dinlenme biraz sohbet ve tekrar yola devam; akşam 19.00 gibi Köyceğiz'de günü bitirmiş oluyoruz.. 

Artık keyfinize diyecek yoktur. 

Panorama Tekne Turu ile bu deneyimi mutlaka yaşamanızı öneriyoruz.

 TIKLAYINIZ

 

 

ÖNERİLEN MEKANLAR